top of page

KARLA  JEWELRY  STUDIO

KARLA JEWELRY STUDIO - Karla Olšáková a Rudolf Rusňák - portrét

Vítejte na stránkách KARLA JEWELRY STUDIO, jedinečné české šperkařské značky za kterou stojí talentovaný pár Karla Olšáková & Rudolf Rusňák. Naše cesta nás zavedla do Frýdku-Místku, kde s láskou a pečlivostí ručně vytváříme minimalistické šperky. Každý kousek, od unikátních náušnic, přes jedinečné prsteny, až po exkluzivní náramky a řetízky, je pečlivě vyráběn v naší české zlatnické dílně. Naše produkty jsou odrazem skutečného umění, přičemž každý šperk je krásný, jedinečný a navržen tak, aby podtrhoval jemnost a ženskost. V KJS věříme, že šperky nejsou pouze ozdobou, ale také vyprávějí příběh, a proto se snažíme do každého kusu vložit část naší vášně a odbornosti.


Naše kolekce obsahuje široký výběr šperků, které jsou ideální pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Ať už hledáte něco pro sebe, nebo chcete udělat radost blízké osobě, u nás najdete to pravé. Všechny naše šperky jsou vyráběné s ohledem na udržitelnost a kvalitu, takže si můžete být jisti, že získáváte něco opravdu speciálního. Objevte krásu a eleganci ručně vyráběných minimalistických šperků od KJS a nechte se inspirovat produkty, které jsou stejně jedinečné jako Vy.

Karla získala v roce 2011 Marzee Graduate Prize udělenou Marzee Gallery v nizozemském Nijmegenu. Její kolekce byla vybrána pro Schmuck 2012, 2015 a 2017, což je prestižní mezinárodní přehlídka současného šperku v Mnichově a pro výstavu současného šperku LOOT, pořádanou Muzeem umění a designu v New Yorku.

Některé z jejich šperků jsou v soukromých sbírkách ve Vídni, Hamburku, New Yorku, Bratislavě i v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze.

bottom of page